AUDIO SREČANJE NA VRANSKEM PART 6 !

boset
Stara faca

Re: AUDIO SREČANJE NA VRANSKEM PART 6 !

Postby boset » 21 Dec 2011, 21:40

vsekakor bo vredno naredit eno odbito panelko z spike nogicam!

Zahvala pa gre tudi Jernejcu in CK-ju za Odlično glasbeno robo!

Lp

DIYFREAK
Stara faca

Postby DIYFREAK » 21 Dec 2011, 21:40

Ja Miro možno da me res moti omenjena frekvenca ki jo po mojem soba še pojača, ker ko so zvočniki bili potegnjeni bolj naprej je bilol veliko bolje.

AUDIOEXPERT
Stara faca

Postby AUDIOEXPERT » 21 Dec 2011, 21:41

No,pa o tem skoz govori...
TRGOVINA AUDIOEXPERT V CELJU ! www.audioexpert.si kranjec.audio@siol.net

AUDIOEXPERT
Stara faca

Postby AUDIOEXPERT » 21 Dec 2011, 21:43

Ko smo že glih pri glasbi,lahko kake 2 kompilacije posnameš....Pa kak lep ovitek se naredi,pa naslovi po možnosti

DIYFREAK
Stara faca

Postby DIYFREAK » 21 Dec 2011, 21:48

No pa saj glih to pravim :-|

AUDIOEXPERT
Stara faca

Postby AUDIOEXPERT » 21 Dec 2011, 21:59

Ajde Boset,snemat.... :boks:

pinc76
Stara faca

Postby pinc76 » 21 Dec 2011, 22:47

Zdravo

No pa da še sam podam nekaj opažanj.
Že doma ko sem sestavil vse tri pare mi je najbolj sedel v ušesa masiva kjer se mi od vseh treh najbol dopadejo visoki,morda malo veliko basa splošno dobro. :super:
Mali črnčki so mi bili doma na visokih preostri na momente celo kričeči na srečanju je bila slika dosti boljša.Za same baseke vemo da kaj več dobiti iz njih mislim da ni mogoče. :super:
Malo večji belčki so mi na srečaju ušli tako da jih sploh nisem slišal :nicjasno:
Špar zvočniki kot je bilo že rečeno jih je falilo v visokotonskem območju drugače dobro :super:
Kar se tiče Mihatovih zvočnikov pa brez besed mislim da je škoda kre ni dal nekomu da sestavi tiste kretnice in bi tako lahko pokazal zvočnike v pravi luči.
Kot smo opazili bo potrebno dobiti tudi kak amp ter spodoben izvor da bo moč dobiti spodobne primerjave kako kaj špila .
Naj se na koncu zahvalim vsem ki so prišli ter prinesli stvari na srečanje in upam da se prihodjič vidimo še v večjem številu.
Kot je bilo že rečeno bomo prihodjič na drugi lokaciji kjer bomo imeli samo en prostor pa bo že nekako j..iga :-(angry

LP Pinc76
Les je naravni materijal zato barvne ter strukturne spremembe niso del reklamacij
www.rmsound.si

softspeaker
Site Admin

Postby softspeaker » 21 Dec 2011, 22:56

Pinc, se strinjam, masiva je bila v povprečju vseh parametrov zelo všečna, mikro in mini monitor sta bila v srednjeviskotonskem spektru zelo transparentna, ampak bas je potegnil ta kratko. Ampak masiva je takšen easy zvočnik, ki ne nervira, ampak tudi ne "vzburja", he he...
Ma ne, saj je fajn 2sistemc, ni kaj, mogoče bi ga bilo zanimivo sprobati še z magnetostat/hornom, mislim SB 5 colar?
Pa TQWT z magnetostat/hornom?

Od Mihe zvočniki so bili res zelo lepo narejeni, ampak jih nisem slišal, eh... :nounou:

Aja, pa še to, Pinc, ribboni in magnetostati so bolj občutljivi na kvaliteto feršterkerije in kablov, kot soft kalotice, ker so bolj transparentni, oziroma prepustni (uf, kakšen audiofilski žargon, majke mi...).

ro-bi
Stara faca

Postby ro-bi » 21 Dec 2011, 23:12

Jelenskih mi rogova, zdaj so pa moja deca že dovolj velka , da bi se lahko jaz 1x primajal. Mi delate skomine z opisi in slikami.

pinc76
Stara faca

Postby pinc76 » 21 Dec 2011, 23:57

Zdravo

softspeaker wrote:Pinc, se strinjam, masiva je bila v povprečju vseh parametrov zelo všečna, mikro in mini monitor sta bila v srednjeviskotonskem spektru zelo transparentna, ampak bas je potegnil ta kratko. Ampak masiva je takšen easy zvočnik, ki ne nervira, ampak tudi ne "vzburja", he he...
Ma ne, saj je fajn 2sistemc, ni kaj, mogoče bi ga bilo zanimivo sprobati še z magnetostat/hornom, mislim SB 5 colar?
Pa TQWT z magnetostat/hornom?

Od Mihe zvočniki so bili res zelo lepo narejeni, ampak jih nisem slišal, eh... :nounou:

Aja, pa še to, Pinc, ribboni in magnetostati so bolj občutljivi na kvaliteto feršterkerije in kablov, kot soft kalotice, ker so bolj transparentni, oziroma prepustni (uf, kakšen audiofilski žargon, majke mi...).

No pol bo že res kot praviš doma imam za teste da vidim če sem pravilno zvezal kretnico nek žblj DVD ter povezan z tovarniškimi interkonekti zvočniške kable tudi švajs drot glih taolk da dela zato je bila razlika očitna. :yikes:
Na srečanju je delalo na hibija interkonekti so bili srebrni prav tako zvočniški kabli ki hibiju zelo odgovarjajo.
Takoj je bilo slišati razliko kot sem dejal pa ni neka ful roba,zato pa sem dejal da je potrebno nabavit nekaj spodobnega za poganjat :D

LP Pinc76
Les je naravni materijal zato barvne ter strukturne spremembe niso del reklamacij
www.rmsound.si

Return to “Audio srečanja, sejmi, etc”