AUDIODIY SREČANJE - Vransko 2009

softspeaker
Site Admin

Re: AUDIODIY SREČANJE

Postby softspeaker » 23 Aug 2009, 13:42

Starejši gospod je bil Ivo Volarič iz Radovljice, njega sem namreč prosil, če lahko prinese svoj Audion 300B feršterker, s katerim imam dobre izkušnje.

Sam dogodek je bil presenetljivo dobro organiziran, to da je potrebno še malo umiriti akustiko, vemo vsi, ampak gremo po vrsti, korak za korakom.

Glede na odziv, izgleda da ljudje pogrešajo takšne dogodke, upam pa, da bo to pozitivno vplivalo na razvoj Audio DIY scene pri nas.

Hvala organizatorjem za njihov trud in pa vsem ostalim za obisk! :super:

MihaM
Uporabnik

Postby MihaM » 23 Aug 2009, 13:55

Kje si se pa ti skrivu softić ?

Drugače pa še z moje strani pohvale za izvedbo srečanja sploh. Bil tam samo kako urco. Bil pozitivno presenečen nad Aurumi in mini 3+ . To je definitvno moj naslednji projektek, ko seveda tekočega končam ;) Drugač pa lepo vas je blo videt, mal manj časa za spoznat se, ker sem vedu, da sem omejen z časom, sem hotu preposlušat kolk se je dalo... Pogrešal sem pa res mogoče kakšne avaclone, da bi mal slišal kam dejansko ciljati pri svojih . Tk da
:respect

iz moje strani .

Lp Miha

Senca
Stara faca

Postby Senca » 23 Aug 2009, 14:34

Tudi z moje strani vse čestitke organizatorjem - Audioex, Pinc in Drago.

Dobri dve urici, kolikor sem imel časa prisostvovati na srečanju, mi je minilo veliko prehitro. Enkratno vzdušje, polno znanih fac, pogovori o že zaključenih projektih, projektih v nastajanju, mnenja o sistemih, ..... še branjevke bi nam zavidale, kako so to besede tekle iz nas!

Upam, da bodo takšna srečanja postala tradicija!

T42
Stara faca

Postby T42 » 23 Aug 2009, 15:12

No kaj fotke niste pa nobene nardil? :jezik:

MihaM
Uporabnik

Postby MihaM » 23 Aug 2009, 16:43

je blo fotkičev tolk, da sm ga sam potegnu vn, samo da sm si posliku par detajlov. Tk da mislim, da slike sledijo takoj, ko ljudje mal k sebi pridejo, ker vem, da je z organizacijo take zadeve veliko dela tudi potem, ko se to dejansko koča in ko smo vsi že lepo mirno doma, pa uživamo v mirni Nedelji.

Lp m.

pinc76
Stara faca

Postby pinc76 » 23 Aug 2009, 17:21

Zdravo

MihaM wrote:je blo fotkičev tolk, da sm ga sam potegnu vn, samo da sm si posliku par detajlov. Tk da mislim, da slike sledijo takoj, ko ljudje mal k sebi pridejo, ker vem, da je z organizacijo take zadeve veliko dela tudi potem, ko se to dejansko koča in ko smo vsi že lepo mirno doma, pa uživamo v mirni Nedelji.

Lp m.

Kot si dejal tudi po srečanju je precej dela slikic imam dosti,ter jih bom poskusil zvečer nekaj spraviti na palno :zmaga:

LP Pinc76
Les je naravni materijal zato barvne ter strukturne spremembe niso del reklamacij
www.rmsound.si

T42
Stara faca

Postby T42 » 23 Aug 2009, 18:59

Noja, dan danes se da v zivo to streamat brez kasnega tezkega efforta :)

To pa naslednjic.

drago67
Stara faca

Postby drago67 » 23 Aug 2009, 21:07

meni so k1 ravno z tistim 300 b najlepše igrali .....mehkooooooo,čisto drugače kot z ostalimi ojačevalci.definitivno zvok po mojem okusu. :super:

ro-bi
Stara faca

Postby ro-bi » 24 Aug 2009, 01:02

Mi je žal, da mi ni zneslo- bom pa drugič probal.
lp

ro-bi
Stara faca

Postby ro-bi » 25 Aug 2009, 00:05

Nečesa ne razumem in sicer kolikor je meni znano, se je to srečanje rodilo na TEM forumu, zdaj pa povsod okrog vidim veliko pisanja na to temo in veliko fotografij, tukaj pa se ne dogaja nič!?!?

A ste dobili željeno in zdaj dobesedno spizdili?

:?

Return to “Audio srečanja, sejmi, etc”