LOČILNI TRANSFORMATOR

Vaši zadnji avdio dosežki...
samob
Uporabnik

LOČILNI TRANSFORMATOR

Postby samob » 21 Dec 2012, 18:48

To zadevšno imam že nekaj časa vljučeno v moj sistem. Zakaj sem se zato odločil? Imam končno stopnjo naim nap155xs. Ko je priključena direkt na omrežje, ima občasne napade brnenja. Kljub temu, da so mi na servisu traflc v končni zamenjali, ni bilo nič boljše. :( Samo za informacijo. Tam kjer živim gre mimo hiše dalnovod, razdelilna transformatorska postaja in železnica. Dober kilometer stran pa je še nuklearka. Štrom imam zasvinjan maksimalno. Preidimo na temo. Traflc sem nabavil v Kranju

Transformatorji
Sonja Dolinšek Dvojmoč
Žanova ulica 28
4000 Kranj
04 232 39 75

Ko sem to lepo spacal v ohišje, so prišli težko pričakovani testni trenutki
Zvok sistema je pridobil na umirjenosti , bas in srednji so dobili več zraka in poleta. Pa tudi en velik minus. Visoki toni pa kot da bi jih z deko pokril. :( :( :-x Kaj sedaj? Na cd player sem dal srebrn interkonekt. Nič bolše. Potem pa sem se odločil za varianto, kateri se bo večina zelo čudila. Napajalnemu kablu, ki napaja končno stopnjo sem zamenjal konektorje. Prej sem imel oyaide 079, te pa sem zamenjal z oyaide 004 :D .Zelo, ampak res zelo sem zadovoljen. Stvar deluje. Konektorji res niso poceni, ampak so vredni vsakega centa :D Kar se brnenja končne tiče, brni minimalno. Kar se pa ločilnaga transformatorja tiče, se pa greje kot sam hudič, tako da sem imel še veliko dodatnega dela z vrtanjem lukenj v ohišje.
lp Samo
Attachments
IMG_6294.JPG
(65.21 KiB) Downloaded 669 times
IMG_6289.JPG
(60.26 KiB) Downloaded 669 times
IMG_6286.JPG
(69.2 KiB) Downloaded 669 times

boset
Stara faca

Re: LOČILNI TRANSFORMATOR

Postby boset » 21 Dec 2012, 19:27

kul zadeva !
Mogoč bi še kak ventilator gor dal

ro-bi
Stara faca

Re: LOČILNI TRANSFORMATOR

Postby ro-bi » 21 Dec 2012, 19:34

Trafo se ti greje, ker je tako navit. Moral bi povdariti, da bo 24/7 priklopljen, pa se ti ne bi grel toliko.
Zdaj ti secer izdrži večje tokovne špice.

Glede na bližino nuklearke bi predvideval, da imaš zelo lep sinus in sem malo presenečen. Sinus namreč pokvarijo slabo zasnovani porabniki in stikalni napajalniki.

Return to “Kaj trenutno ustvarjate?”