Pure Class A

Cevni, tranzistorski, hibridni...
mico
Uporabnik

Re: Pure Class A

Postby mico » 18 Apr 2014, 22:37

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Takih debat imam iz AK p...k....!
Ve pa se kdo je mojster DIY ojačevalcev in kdo ... :ura:

Sorry

drago65
Uporabnik

Postby drago65 » 18 Apr 2014, 23:09

ro-bi wrote:Sem zbrisal vse, napisal ne bom več nič. Ti komot piši dalje, jaz pa ti ne bom komentiral, pa sva zmenjena.

Tudi jas sem preprost človek in nimam rad špetirja.
Morda bi pa morala 1x spit pivo in se malo pomenit, da zgladiva nesporazume?

ma ni blema ro-bi...jaz sem zmeraj za pivo... :D

drago65
Uporabnik

Postby drago65 » 18 Apr 2014, 23:13

mico wrote::( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Takih debat imam iz AK p...k....!
Ve pa se kdo je mojster DIY ojačevalcev in kdo ... :ura:

Sorry

mico ..sorry kdo si pa ti?
kolikor vem nimam z nobenim nobenih problemov....a se lahko prosim predstaviš?
da vsaj vemo s kom imamo opravka? bi bilo fer se ti ne zdi tako?

mico
Uporabnik

Postby mico » 18 Apr 2014, 23:45

Pravzaprav samo nekdo ,ki rad ber ta forum in čisto nič drugega.

Zelo mi je pri srcu koncept in zasnova tega foruma , da se predstavljajo diy projekti in se o tem debatira...
Ker pa je zadnje čase vse manj prispevkov postanem malo razočaran ko vidim ,da se slaba volja in nekakšno kreganje in izbrisi postov širita udi v prostor kjer bi se naj predstavljale neke konkretne zadeve in debatiralo o diy audio zadevah.

Je že res da lahko vsi napišemo kaj po mili volji ampak v slo forumskem prostoru pogrešam zdravo mero spoštovanja in korektnih medčloveških odnosov.

Skratka hotel sem samo povdariti moje razočaranje nad dogajanjem!
(Vem! ni moja bitka)Pa brez zamere ! :super:

Se opravičujem ker je vse moje napisano smetenje teme (administrator prosim za izbris mojih prispevkov v tej temi)

softspeaker
Site Admin

Postby softspeaker » 19 Apr 2014, 10:42

En dan me ni, pa je že ogenj v strehi! Zakaj se zdaj kregate? Kot je Mico lepo povedal, ta forum ni namenjen kregariji, tako kot nekateri drugi, seveda pa je argumentirana debata dobrodošla.
Drago in Robi, takoj na pir in zglihajta nesporazume!
:preach:

softspeaker
Site Admin

Postby softspeaker » 19 Apr 2014, 10:43

drago65
Uporabnik

Postby drago65 » 23 Apr 2014, 20:43

ja to je ena od izpeljank tega načrta....tudi naziv ojačevalca je zanimiv-cyCLONE gm 70se...kar nam takoj vse pove.. ;) skratka variant je več...
razlike so v predojačevalniku-različne lampe ,material,itd...
kolikor vem jih je kolega zamenjal kar nekaj predno je dobil zvok ,ki mu je ustrezal....
jaz sem ojačevalec slišal v delavnici ,priklopljen na ene zvočnike od mini stolpa,ko je bil v fazi izdelave,tako ,da res ne morem povedat več o zvoku...

Pozitron
Uporabnik

Postby Pozitron » 28 Apr 2014, 00:30

mico wrote: vidim ,da se slaba volja in nekakšno kreganje in izbrisi postov širita udi v prostor kjer bi se naj predstavljale neke konkretne zadeve in debatiralo o diy audio zadevah.

Je že res da lahko vsi napišemo kaj po mili volji ampak v slo forumskem prostoru pogrešam zdravo mero spoštovanja in korektnih medčloveških odnosov.

Skratka hotel sem samo povdariti moje razočaranje nad dogajanjem!

tut jst sm upazu d je negatiuna energia prisotna. sklepam d zarad frustraci posameznikov k niso izpolneni. to so wannabe carji... zto tut jst sam berm občasno ta forum.

pohvala tistm (tut vama mico in drago65) k ste zmožni preseč zamorjeno vzdušje
"If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration." - Nikola Tesla

softspeaker
Site Admin

Postby softspeaker » 29 Apr 2014, 16:27

Pozitron, a si že slišal za slovnico?
To ni facebook...

Return to “Ojačevalci”